Razem 264 147 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Simba - nieudany świąteczny prezent a może efekt poświątecznych porządków... Wyrzucony na stacji benzynowej, wiele godzin biegał od nogi do nogi szukając ratunku. Przemarznięty, trzęsący się z zimna, przerażony wielkim otaczającym go światem, pozostawiony sam sobie... Na szczęście poza zobojętniałymi ludźmi Simba natrafił na swojej drodze na małą ale jakże dorosłą dziewczynkę, która nie przeszła obojętnie i uratowała Simbie życie.

Simba to rozkoszne psie dziecko, ma ok. 3 mies., waży ok. 8 kg i docelowo będzie na pewno większym psiakiem. Ślicznie umaszczony kawaler, czarna maska i oprawa oczek, na ciele biszkopt przyprószony pieprzem - cud, miód i orzeszki ! Simba wygląda jak małe lwiątko. Jest typowym psim dzieckiem, rezolutny, wesoły, ufny i kontaktowy. To taka mała pierdoła i łobuz. Uwielbia psoty i zabawy, ale nie pogardzi również pieszczotami i mizianiem. Jest fajnie zorientowany na człowieka, łatwo go czymś zainteresować. Jest niesamowitym słodziakiem i rozkoszniakiem, wystarczy jedno spojrzenie, a człowiek rozpływa się pod wpływem jego uroku. W domu czuje się swobodnie. Pozytywnie nastawiony do innych psów, nie boi się ich i śmiało wchodzi w interakcje. Grzeczny podczas jazdy samochodem, nie wymiotuje. Umie też zachować czystość w domu i woła jak chce wyjść za potrzebą.

Odpchlenie: tak

Odrobaczenia: tak

Szczepienie: wkrótce

Kastracja: jak dorośnie

Czip: tak

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2016 01:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447535
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 1SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 2SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 3SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 4SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 5SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 6SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 7SIMBA rozkoszne LWIĄTKO szuka swojej KRÓLEWSKIEJ rodziny - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48533671777
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)