Razem 263 558 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kenzo jest młodym, 1.5 rocznym psiakiem w typie retrievera, setera. Jest wyjątkowym psem. Poukładany, posłuszny, znający wiele komend, pozostaje grzecznie w samochodzie, w klatce, aktywny, kochający bez granic najczęściej jednego właściciela .Genialnie dogaduje się z psami i nie lubi kotów. Ma przycisk on i off. Po spacerze grzecznie idzie spać. Jest aktywnym psem i szuka aktywnej rodziny ze starszymi dziećmi. Nie jest agresywny, był trzy miesiące na hotelu u behawiorysty. Zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. Idealny pies poleca się do adopcji.To pies absolutnie nastawiony na człowieka, ma instynkt opiekuńczy i bierze słabszych pod opiekę. Kenzo swoją osobą daje możliwość przeżycia niezwykłej przygody obcowania ze szlachetnym mądrym zwierzęciem. Sami możemy się od niego wiele nauczyć... Zachęcamy do poznania i przyjęcia pod swój dach tego wspaniałego psa!

Kontakt w sprawie adopcji:

Jacek 602 378 012

cajusjacek@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.01.2016 09:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 446644
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kenzo - cudowny, mądry misiek, piękny i spokojny pies adopcj - Zdjęcie nr 1Kenzo - cudowny, mądry misiek, piękny i spokojny pies adopcj - Zdjęcie nr 2Kenzo - cudowny, mądry misiek, piękny i spokojny pies adopcj - Zdjęcie nr 3Kenzo - cudowny, mądry misiek, piękny i spokojny pies adopcj - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)