Razem 262 810 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mam na imię Skrętuś i szukam domu. Jestem niedużym psiakiem w średnim wieku. Niewiele mi potrzeba do szczęścia - pełnej miseczki, ciepłego kocyka i spokoju. Wydaje mi się, ze to niedużo. Wszyscy się mną zachwycają i mówią, ze jestem niekłopotliwym pieskiem. Musze jednak przyznać, ze mam problemy ze wzrokiem... no cóż, praktycznie nie widzę. Ale to mi nie przeszkadza, znam wszystkie kąty i rewelacyjnie radzę sobie zarówno w domu, jak i na podwórku. Mam małe problemy z koordynacją, potrzebuję pomocy przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu. Poruszam się ostrożnie, i nawet jak an coś wejdę to nie robię sobie krzywdy. Nie przeszkadzają mi inne zwierzęta w domu...ale kiedy któreś mi dokucza to nie potrafię się obronić. Potrzebowałbym, abyś raz na jakiś czas zwrócił na mnie uwagę i sprawdził, czy wszystko ze mną w porządku. Czy to tak dużo?

Kontakt:

Jacek 602 378 012

cajusjacek@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.01.2016 21:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 446602
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Skrętuś - niekłopotliwy psiak, który zasługuje na miłość - Zdjęcie nr 1Skrętuś - niekłopotliwy psiak, który zasługuje na miłość - Zdjęcie nr 2Skrętuś - niekłopotliwy psiak, który zasługuje na miłość - Zdjęcie nr 3Skrętuś - niekłopotliwy psiak, który zasługuje na miłość - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)