Razem 263 248 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zebra to około 3 letnia suczka, szuka domu u osoby aktywnej, nie bojącej się psich wyzwań, mającej czas na wspólne spacery i zabawy na świeżym powietrzu, gotowej okazać suni dużo czułości ale też zdecydowanie nakreślić granice i wprowadzić zasady w życie. Obecnie znajduje się w domu tymczasowym w Gliwicach.

ZEBRA

Mam na imię Zebra. Oto moja historia: trafiłam do schroniska jako roczna suczka w 2013 roku. Bałam się ludzi, nie ufałam nikomu - „nie nadawałam się” do adopcji. Zza krat obserwowałam jak po inne młode pieski przychodzili ludzie i zabierali je do nowego, nieznanego mi świata – świata którego tak bardzo się bałam. Czasem ktoś o mnie zapytał ale ja ze strachu nie umiałam się zachować i zawsze ze mnie rezygnowano. Na szczęście wolontariusze nigdy ze mnie nie zrezygnowali! Zaczęli ze mną pracować, poświęcać mi czas, uczyć co to jest smycz, obróżka, dotyk człowieka, pieszczoty.

Byłam bardzo szczęśliwa gdy po miesiącach pracy przestałam się bać zakładania obróżki i mogłam wyjść z kojca na spacer z człowiekiem – świat wydawał się niebezpieczny ale jednocześnie ciekawy.

Obecnie jestem w trakcie ostatniego etapu przygotowań do adopcji, jestem w domu tymczasowym wolontariuszki. Nie tylko nie boje obroży i smyczy – chętnie spaceruję w swoich nowych szeleczkach. Jestem grzecznym pieskiem, nie mam lęku separacyjnego, pozostawiona sama w domu grzecznie czekam na swojego pana na ciepłym posłanku, wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwiam na podwórku, lubię też kotki i inne pieski, uwielbiam być głaskana i rozpieszczana smakołykami.

CZEKAM NA SWÓJ NOWY STAŁY DOMEK – JESTEM GOTOWA DO ADOPCJI - strasznie tęsknię za własnym kątem i odpowiedzialnym opiekunem, który mnie pokocha i będzie ze mną na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji: 533 895 511;606302223

brodzinska.kasia@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.01.2016 19:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 446227
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Zebra,która dostała drugą szansę od losu szuka domu - Zdjęcie nr 1Zebra,która dostała drugą szansę od losu szuka domu - Zdjęcie nr 2Zebra,która dostała drugą szansę od losu szuka domu - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna (niezarejestrowany)
Województwo: Katowice (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)