Razem 263 324 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kolejny nieszczęśnik za chwilę trafi do przytuliska...

Malutki pan w młodym wieku, z wielkim bólem obdartej do kości łapy i jeszcze większym bólem duszy i serca po straconym dotychczasowym życiu. Łapką się zagoi, co prawda wdała się martwica, trzeba było usuwać fragmenty skóry i tkanek, ale kość nienaruszona i wszystko zostało przez lekarza sprawnie naprawione.Tylko kto naprawi jego życie , które właśnie

legło w gruzach? Miki, bo tak go nazwałyśmy, na 100% mieszkał w domu.

W lecznicy zachowuje czystość, niczego nie niszczy, jest bardzo spokojnym pieskiem po którym od razu widać,że nie był mieszkańcem podwórka, czy bezdomnym wałęsającym się wygnańcem, tylko domowym pupilem.Jest bardzo grzeczny i cierpliwy przy wszystkich zabiegach- nie wyrywa się, nie protestuje, nie próbuje uciec czy ugryźć.Jak to się stało,ze trafił na ulicę? Co ( lub kto..) tak paskudnie poobdzierało mu łapkę? Miki patrzy nam smutno w oczy, a my w nich wyczytać jego historii nie umiemy. Zrobimy za to wszystko,żeby stworzyć mu jej szczęśliwe zakończenie.

Na razie szukamy jeszcze jego dotychczasowych opiekunów.Być może nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności komuś po prostu zaginął. Jeśli to się nie uda, będziemy szukać dla tego cudnego kudłacza nowego, najlepszego na świecie ( no bo jakże by inaczej ) domu.

Miki ma ok. 3 lat, waży 10 kg

Kontakt w sprawie Mikiego:

Ogloszeniapsy@interia.pl

tel.694-195-509

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.01.2016 10:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445406
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Miki - nieduży, śliczny kudłacz szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 1Miki - nieduży, śliczny kudłacz szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 2Miki - nieduży, śliczny kudłacz szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)