Razem 263 291 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

8 letni Amadeusz - pies w typie amstaffa łagodny do ludzi, nie wykazuje nadmiernej agresji do psów , nie wiemy jak stosunek do kotów i nie jesteśmy tego w stanie sprawdzić, pilnie szuka domu. Dlaczego ? pies został zabrany z bardzo słabego schroniska do hotelu dla psów, niestety nie jest to pies który przeżyje zimę w zewnętrznym kojcu a tylko taki mamy do dyspozycji dla psa o jego gabarytach , dlatego błagamy o DOM dla niego, dom gdzie pies będzie miał swoje ciepłe legowisko i michę, proszę udostępniajcie , zapraszajcie znajomych, nie mamy już czasu !! pomimo licznych ogłoszeń nikt się psem nie zainteresował, nie było żadnego telefonu w jego sprawie, wiek go dyskwalifikuje ale my go nie skreślajmy , proszę. Pies jest w woj łódzkim ale dowieziemy w razie potrzeby.

Kontakt w sprawie adopcji : 503 16 17 51

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.01.2016 18:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445318
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Łagodny Amadeusz, psiak w typie amstaffa szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 1Łagodny Amadeusz, psiak w typie amstaffa szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 2Łagodny Amadeusz, psiak w typie amstaffa szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 3Łagodny Amadeusz, psiak w typie amstaffa szuka PILNIE domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)