Razem 263 360 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mały to nieduży (ok. 12 kg) kawaler szukający domu. Jego historia to jak na razie pasmo niepowodzeń. Przez 2 lata był bezdomny, po kilku latach w Przytulisku został adoptowany i. . . . oddany. Jego i nasze serca rozsypały się na tysiąc drobnych kawałeczków. Mały nie uciekał ot tak – po prostu chciał być blisko ludzi, a nowi właściciele zostawili go samego w nowym, nieznanym miejscu. To już przeszłość, a my wierzymy że w końcu znajdzie się dla niego odpowiedzialny i kochający człowiek. Mały jest niezwykle radosny, wesoły, pcha się do człowieka kiedy tylko znajdzie go w zasięgu wzroku. Toleruje suczki. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacery z człowiekiem. Bardzo lgnie do ludzi i szkoda, że nie ma swojego na wyłączność. Niedługo minie 7 lat odkąd jest w Przytulisku i najwyższy czas, żeby zaznał miłości od strony człowieka, więc jeśli zastanawiasz się nad Jego adopcją – zadzwoń do opiekunki i dowiedz się o nim więcej. Przebywa w Pionkach k/Radomia woj. mazowieckie.

Mały jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Posiada chip.

Tel. : 691-455-722

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.01.2016 10:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445270
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Niewielki, lgnący do ludzi psiak szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 1Niewielki, lgnący do ludzi psiak szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 2Niewielki, lgnący do ludzi psiak szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)