Razem 263 466 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Plastuś nie ma nawet polowy życia za sobą, może mieć około 6-7 lat. Jeszcze mogą czekać go szczęśliwe, długie lata w twoim domu. Uratowany ze schroniska w Radysach, dokąd trafił już jakiś czas temu. Jak każdego bezdomnego psa, jego historia jest smutna. Był psem, który w swoim życiu nie zaznał niczego dobrego. Jako pies bezdomny był często głodny, spragniony, zmarznięty, bez dachu nad głową. Uciekające dni, tygodnie, miesiące, lata, w schronisku - to była beznadzieja na lepszy los.

Jednakże jemu udało się wygrać życie. Spotkał ludzi, którzy go pokochali i zabrali ze schroniska. Od 28.11 Plastuś rozpoczął nowe życie jako szczęśliwy pies, tylko do pełni szczęścia brakuje mu swojego człowieka, małego kącika w twoim mieszkaniu i twoim sercu, miseczki z jedzeniem i woda. Przebywa w hotelu 4 Łapy w woj. mazowieckim.

Czy pokochasz go tak, jak pokochali go ludzie, którzy pochylili się nad jego losem, pokochali go i dali mu szanse na lepsze życie? Lekarz stwierdził, ze Plastuś ma uraz łapki, jest to dawna sprawa, ma zerwanie więzadła krzyżowego, łapka go nie boli.

Plastuś jest bardzo wesołym, żywiołowym psiakiem pomimo łapki, uwielbia bawić sie zabawkami. Jest bardzo przyjacielski do wszystkich. Lubi jeździć samochodem. Jest małym pieskiem. Nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca!

Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed - oraz poadopcyjną oraz podpisanie papierów adopcyjnych.

Kontakt: 606 142 150, 886 186 455

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.12.2015 12:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 444403
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Plastuś, słodkie imię i słodki piesek. Daj mu dom! - Zdjęcie nr 1Plastuś, słodkie imię i słodki piesek. Daj mu dom! - Zdjęcie nr 2Plastuś, słodkie imię i słodki piesek. Daj mu dom! - Zdjęcie nr 3Plastuś, słodkie imię i słodki piesek. Daj mu dom! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)