Razem 263 332 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Psiak wałęsał się po wsi, będąc w ciągłym strachu przed otruciem lub innego rodzaju śmiercią z rąk wiejskiego motłochu, który biegał za nim z widłami, kijami, łopatami. Ludzie o dobrym sercu zareagowali i zawieźli go do hotelu, w którym przebywa od końca stycznia 2015 do obecnie. Nazwano go Yogi. Jest to mix labradora, średniej wielkości, o żywym temperamencie i wesołym usposobieniu. Nie wszystkie psy lubi, a suczki... tak sobie, na dzieci nie sprawdzony. Nie lubi kojca, nie lubi raczej mężczyzn ze względu na złe wspomnienia. Umie chodzić na smyczy, kocha biegać, najchętniej aby był sam w przyszłym domu. Potrzebuje domu z ogrodem, nie nadaje się do bloku. Nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca. Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed - oraz - po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt do hotelu: 697 503 089

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.12.2015 11:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 444244
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kto pokocha psa? Może Ty? Piękny pies, ładne imię, Yogi - Zdjęcie nr 1Kto pokocha psa? Może Ty? Piękny pies, ładne imię, Yogi - Zdjęcie nr 2Kto pokocha psa? Może Ty? Piękny pies, ładne imię, Yogi - Zdjęcie nr 3Kto pokocha psa? Może Ty? Piękny pies, ładne imię, Yogi - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)