Razem 262 743 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Maniek to 11 miesięczny pies, któremu życie nie szczędzi przykrych niespodzianek. Zabrany z wiejskiej budy w wieku 4 tygodni, wyrwany ze szponów śmiertelnej parwowirozy, teraz zostaje oddany po pół roku od adopcji z powodu wyjazdu zagranice nieodpowiedzialnych właścicieli.Chłopak jest śliczny, ładniejszy niż na zdjęciach, radosny i łagodny. Waży już 36 kg,ale na pewno jeszcze zmężnieje. Do tej pory mieszkał w domu z ogródkiem i szukamy mu podobnych warunków do życia. Ze względu na to,że jest młody, wymaga jeszcze ułożenia i ogłady. Trochę ciągnie prowadzony na smyczy i skacze z radości na człowieka. Nie znamy jego stosunku do kotów. Z dotychczasowych doświadczeń wynika,że do psów nie okazuje agresji aczkolwiek nie miał zbyt wielu okazji do spotkań. Mamy tydzień na znalezienie mu domu ponieważ za tydzień jego pan wyjeżdża i nie wiadomo co stanie się z Mańkiem. Pies nie zostanie wydany ani do kojca, ani do budy. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt, tel. 603 874 141

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.12.2015 10:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 442992
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Śliczny, łagodny Maniek, psi podrostek PILNIE szuka domu! - Zdjęcie nr 1Śliczny, łagodny Maniek, psi podrostek PILNIE szuka domu! - Zdjęcie nr 2Śliczny, łagodny Maniek, psi podrostek PILNIE szuka domu! - Zdjęcie nr 3Śliczny, łagodny Maniek, psi podrostek PILNIE szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)