Razem 262 810 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
11.12.2015 23:51

Luna ma 6 lat. Ładnie biega przy nodze dostosowując się do tempa człowieka. Zna podstawowe komendy i chętnie się uczy. Potrafi być bardzo energiczna i łatwo zapomina się w trakcie zabawy. Jest typem gaduły, więc przyszły opiekun będzie musiał nauczyć się odczytywać jej reakcje. Luna potrzebuje doświadczonego opiekuna, znającego specyfikę rasy, który nauczy ją właściwych zachowań i okaże dużo cierpliwości. To wyjątkowy psiak, który tęskni za kontaktem z człowiekiem i wspólną zabawą. Luna nie powinna trafić do domu z innymi zwierzętami.

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky, więcej info na http://www.soshusky.pl. Warunkiem adopcji jest spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Pies przebywa w woj. kujawsko-pomorskim.

Kontakt:

justyna@soshusky.pl

tel. 505 140 434

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.12.2015 23:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 442484
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (13)
 
Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 1Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 2Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 3Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 4Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 5Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 6Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 7Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 8Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 9Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 10Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 11Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 12Luna cudowna mix husky czeka na dom - Zdjęcie nr 13
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SOS HUSKY
Województwo: Dąbrowa Górnicza (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika SOS HUSKY
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)