Razem 262 804 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Czaruś to ok. 9-letni średniej wielkości psiaczek, który niestety całe życie spędza za kratami. Zgadza się z innymi psami ale jest słabszy i to on zawsze staje sie ofiarą pogryzienia. Jest psiakiem bardzo uległym, spragnionym pogłaskania i odrobiny miłości. Czaruś to wspaniały psiaczek z wyjątkowym białym krawacikiem, to jego znak charakterystyczny. Czaruś może zamieszkać z powodzeniem w mieszkaniu lub domu z ogrodem. Zgadza się z innymi psami. Oczywiście nie nadaje się do pilnowania, bo to typowy pieszczoch. Czaruś ma fajny charakter...sympatyczny, kontaktowy, lgnie do człowieka i bardzo lubi dzieci.

Czaruś naprawdę zasługuję na odrobinę ciepła, swoją miseczkę i przede wszystkim człowieka, którego pokocha nad życie. Spójrz proszę w jego błagające oczka i nie bądź obojętny, a zobaczysz, że twoje życie stanie się radośniejsze bo psy zawsze widzą tylko sercem

Przebywa w schronisku Fauna w Rudzie Slaskiej ul. Bujoczka 2. Jest po kastracji, posiada czipa, wszystkie szczepienia i odrobaczenie.

Kontakt tel. 660-486-819

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.12.2015 13:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 442422
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania od zaraz - Zdjęcie nr 1Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania od zaraz - Zdjęcie nr 2Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania od zaraz - Zdjęcie nr 3Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania od zaraz - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)