Razem 262 909 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mam na imię Honda, jestem piękną amstaffką i mam ok. 3 lata. Zostałam znaleziona w rowie przy ulicy, byłam w zaawansowanej ciąży, zmarznięta i wychudzona. Na szczęście trafiłam na osobę, która zabrała mnie do samochodu i zawiozła do weterynarza. Zadbała też o sterylizację, potem odrobaczenia i wszystkie niezbędne szczepienia. Jednak Pani miała w domu już swoje pieski i nie mogłam tam mieszkać, więc dała mi schronienie w garażu, karmiła, wychodziła na spacery i drapała po brzuchu. Jednak dużo czasu siedziałam tam sama, bo Pani miała dużo obowiązków i pracę. Ale ja jestem bardzo grzeczna, bo będąc w garażu nic nie zniszczyłam, nic nie pogryzłam, a moje potrzeby trzymałam do jej powrotu z pracy, nawet 9 godzin. W garażu mieszkałam półtora miesiąca, a teraz jestem w domu tymczasowym w Warszawie. W końcu jest mi ciepło.

W domu jestem bardzo grzeczna, nowi opiekunowie mnie wykąpali i od razu lepiej się czuję. Jestem czystą sunią, w domu również zachowuję czystość i nie niszczę. Mieszkam z dziewczynką w wieku 13 lat i bardzo ją lubię. Boję się trochę mężczyzn, ale nigdy nie reaguję agresją lękową, trochę poszczekam, ale jak już sobie obwącham delikwenta, to staram się zaufać i merdam ogonem J

U weterynarza zachowuje się wręcz wzorowo, pozwalam na wszystko, nawet ostatnio taki jeden dłubał mi coś w dziąsłach, ale ja byłam opanowana i grzeczna do końca. Wszyscy mnie chwalili, nawet pan doktor powiedział, że mam fajny charakter i nie jestem ani trochę złośliwa. :)

Uwielbiam spać, najlepiej pod kocykiem i przytulona do człowieka, w końcu jestem amstaff, tak? A my kochamy ludzi i jesteśmy bardzo wrażliwi w środku i mamy wielkie serce.

Spacery też uwielbiam, ładnie chodzę na smyczy. Na inne psy nie zwracam większej uwagi, jednak nie przepadam jak podchodzą zbyt blisko i nie ukrywam, że wtedy trochę się denerwuję, wstyd mi, ale będę nad tym pracować, obiecuję.

Rozszczekałam się trochę, ale na koniec zdradzę Wam jeszcze jakie jest moje największe marzenie, a więc bardzo pragnę mieć kochający domek i własną rodzinę.

Kontakt w sprawie adopcji: 506-061-778 Gosia

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.12.2015 18:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441762
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Cudowna i grzeczna amstaffka Honda szuka domu - Zdjęcie nr 1Cudowna i grzeczna amstaffka Honda szuka domu - Zdjęcie nr 2Cudowna i grzeczna amstaffka Honda szuka domu - Zdjęcie nr 3Cudowna i grzeczna amstaffka Honda szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)