Razem 262 906 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

MAYA - małe, wydawałoby się delikatne ciało, które skrywa olbrzymia siłę... Maya to ok. 5 letnia suczka w typie siberian husky. Jak przystało na przedstawiciela północniaka jest niezależna, niesforna, energiczna i pracowita. Uwielbia jednak się przytulać, bawić. Lubi towarzystwo człowieka, choć do męskiego musi się przyzwyczaić. Z racji swoich pierwotnych instynktów nie powinna trafić do domu, w którym są koty i inne małe zwierzęta, za to dom z dziećmi to dla niej raj Emotikon smile Maya ma niespożyte pokłady energii, więc jej Opiekunowie powinni być ludźmi aktywnymi, którzy będą w stanie sprostać jej wymaganiom.

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky, więcej info na http://www.soshusky.pl.Warunkiem adopcji jest spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Przed adopcją pies zostanie wysterylizowany. Pies przebywa w województwie podlaskim. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:

greta@soshusky.pl

tel. 511 067 351

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.12.2015 16:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441587
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 1Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 2Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 3Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 4Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 5Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 6Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 7Maya - urocza sunia husky czeka na adopcję - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SOS HUSKY
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika SOS HUSKY
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)