Razem 263 249 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
02.12.2015 23:16

Nono ma nie więcej niż 4 lata.Piękny i dumny pies.Pojawił się przy sklepie zeszłej zimy.Mądry,towarzys ki,kochający ludzi.Przetrawał zimę. Latem doznał szczęścia – zaopiekował się bezdomnym mężczyzną i zamieszkał z nim na opuszczonym, nieczynnym przystanku PKS. Jesienią, bezdomny pan skierowany został do ośrodka opieki. Pies pozostał. Czeka! Niektórym jego obecność zaczęła przeszkadzać. Likwidowano mu legowisko, wyrzucano wiaderka i miski, w których dostawał jedzenie. Każdy, kogo los jego porusza, ma już psa, kilka psów, nie może więc liczyć na adopcję w najbliższym środowisku. Jest dumny i wolny, toteż schronisko nie jest dla niego rozwiązaniem. Przymila się, „daje łapę”, reaguje na polecenia typu: „siad”, „stój”, niestety najczęściej słyszy: „:zostań”, ”nie idź za mną”. Jest znakomitym opiekunem, nadawałby się doskonale do pilnowania posesji. NoNo to świetny pies, któremu należy pilnie pomóc przed nadejściem zimy. Najlepszym domem dla psa byłby - dom z ogrodem, gdzie miałby dużo przestrzeni. Oczywiście pies może również zamieszkać w mieszkaniu (w bloku, kamienicy), jego najpilniejszą potrzebą jest miłość. Jest niezwykle lagodny i ulegly.

Ostatnio zaczyna tracić apetyt, traci nadzieję, apatycznie spoczywa na „swoim” przystanku. Czy będzie to przystanek do nadziei na dom i miłość?

Zostanie wykastrowany,zaszczepiony. Przebywa w Siematyczach, pomagamy w transporcie.

tel. 538 822 838 Grażyna

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.12.2015 23:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441101
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wierny Nono czeka na przystanku - Zdjęcie nr 1Wierny Nono czeka na przystanku - Zdjęcie nr 2Wierny Nono czeka na przystanku - Zdjęcie nr 3Wierny Nono czeka na przystanku - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)