Razem 262 830 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Suri urodziła się w 2013 roku. Jest bardzo delikatną suczką, której trzeba dać bardzo dużo miłości i wykazywać się, w stosunku do niej, dużą wyrozumiałością. Jest bardzo grzeczna, ale o bardzo żywym charakterze, szybko się uczy. Z racji swoich przeżyć musi mieć czas, aby przekonać się do człowieka, ale gdy już to zrobi - kocha całą sobą. Dogaduje się z innymi psami, ale nie powinna mieszkać w domu, w którym są koty lub inne małe zwierzęta.

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky, więcej info na http://www.soshusky.pl.Warunkiem adopcji jest spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Przed adopcją pies zostanie wysterylizowany. Pies przebywa w województwie podlaskim. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:

greta@soshusky.pl

tel. 511 067 351

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.11.2015 19:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 440457
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 1Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 2Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 3Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 4Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 5Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 6Suri - przyjazna sunia w typie husky szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SOS HUSKY
Województwo: Sosnowiec (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika SOS HUSKY
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)