Razem 262 763 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bo taki bury. Bo pospolity! Bo nie taki młody. Czy rzeczywiście Kapsel nie ma szansy na dom? Nie wierzę. Ma ok. 5 lat, zdrowy, wyróżniające się wielobarwne umaszczenie z charakterystycznymi ,, okularami ". Bardzo radosny, energiczny. Będzie wiernym przyjacielem tylko daj mu szansę. Z radości,że ktoś go dostrzegł ,że poświęcił mu czas rozdaje buziaki. Tak naprawdę jedyną jego wadą jest to, że skacze na człowieka ale cóż się dziwić. Pies zamknięty w małym kojcu wyprowadzany raz w tygodniu na kilkunastominutowy spacer. Przy codziennej dawce ruchu i konsekwentnym Opiekunie można to wyeliminować. Umie chodzić na smyczy. Idealny dla niego byłby dom z podwórkiem . Dogaduje sie dobrze z suczkami i łagodnymi psami. Sięga do kolana, waga ok. 18-20 kg. Zaszczepiony, odrobaczony. Ma stały kontakt z dziećmi powyżej 12 lat. Nie znamy reakcji na koty.

Przebywa od miesiąca w gminnym kojcu niedaleko Sandomierza. Jeśli ten kochany ,,okularnik " przypadnie komuś do serca chętnie udzielimy bliższych informacji:

mail karweta18@wp.pl; justyna21255@o2.pl

tel. 609 847 764

Pomagamy w transporcie do nowego domu.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.11.2015 20:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 440327
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wyjątkowy ,,okularnik", przyjazny i radosny psiak - Zdjęcie nr 1Wyjątkowy ,,okularnik", przyjazny i radosny psiak - Zdjęcie nr 2Wyjątkowy ,,okularnik", przyjazny i radosny psiak - Zdjęcie nr 3Wyjątkowy ,,okularnik", przyjazny i radosny psiak - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)