Razem 263 130 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wielu z nas ma marzenia, te wzniosłe i te prozaiczne. Chcemy spotkać „miłość naszego życia”, oczami wyobraźni widzimy się siedzących w luksusowych samochodach albo… pieczołowicie ciułamy grosz do grosza na wykaraskanie się z długów. Potrafimy te marzenia zwerbalizować, sprawom nadać bieg i czekać na upragniony efekt. Często zapominamy, że nie tylko my marzymy. Czy można tak powiedzieć o zwierzętach? I… owszem. Ziszczenie się jednak ich marzeń leży w gestii li tylko człowieka, drzemią więc one w ich sercach i bywa, że nigdy tychże serc nie opuszczają. Swoje marzenia, pragnienia, jakbyśmy tego nie nazwali, ma przepiękny, rudością, złotem i czernią malowany około 2,5 roczny owczarek Wito. Porzucony na jednej z „przelotówek” podbiegał do każdego auta, które mogłoby go zabrać w kierunku, z jakiego przybył. Biedak żył złudzeniem, że jego były pan nie dał mu biletu w jedną stronę. Dobrze, że nigdy nie dowie się prawdy, a raczej, że nie obejmie jej swoim psim rozumem. Na drodze Wito stanęli ludzie, którzy wbrew i na przekór przeciwnościom starają się odmienić jego los, stąd też niniejszy wpis/ apel o pomoc. Dla tego cudownego owczarka, chętnego i otwartego na naukę, pogodnego, pełnego manifestowanej nieustająco radości, przyjaźnie nastawionego wobec innych psów poszukiwany jest dom prowadzący i lubiący aktywny tryb życia, a i mający doświadczenie z tą konkretną rasą (do przepracowania z Wito jest ciągnięcie na smyczy, „nakręcanie się” w trakcie jazdy, silny instynkt pogoni = samochody, koty, choć tym ostatnim nie stara się czynić krzywdy). Żywimy głęboką nadzieję, że nie stanie się to przeszkodą, by w kimś już teraz rozbudziły się: zainteresowanie, ciepłe uczucia i chęć adopcji Wito. Ze wszech miar jest to pies godzien polecenia, a przede wszystkim godzien miłości tego jednego, jedynego człowieka, który pod żadnym pozorem go nie porzuci, nie zrani, nie zdradzi jego zaufania. Na chwilę obecną ma za sobą kastrację, odrobaczenie, szczepienia. Wito przebywa obecnie w domu tymczasowym w Pruszczu pod Bydgoszczą.

Kontakt: Eliza 888 452 337 Agnieszka 723968117

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.11.2015 19:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 440021
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Owczarek Wito- szczęściarz, czy wieczny pechowiec? - Zdjęcie nr 1Owczarek Wito- szczęściarz, czy wieczny pechowiec? - Zdjęcie nr 2Owczarek Wito- szczęściarz, czy wieczny pechowiec? - Zdjęcie nr 3Owczarek Wito- szczęściarz, czy wieczny pechowiec? - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)