Razem 262 835 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Panda przypadkiem opuściła ciężkie schronisko w Radysach (zamiast niej miał jechać inny pies, którego tego dnia nie wydano), musiałam na szybko wytypować szczęśliwca, ktory pojedzie do domu tymczasowego. Padło na Pandę- zapamiętałam jej ''okulary'' i uśmiechnięty pysiol- po prostu. Panda to fajna, mądra, wpatrzona w opiekuna ok. 5letnia suczka. Okazało się, że jest psem w 100% domowym- zachowuje czystoć, umie zostawać sama w domu, jest grzeczna, spokojna i cicha. Umie chodzić zarówno na smyczy jak i bez niej (oczywiście wyłącznie po odpowiednio długim przyzwyczajaniu do nowego domu). Początkowo miała problem z innymi psami, i tylko wybranymi- zapewne traumatyczne przejścia schroniskowe- teraz jest ok, myślimy, że po zapoznaniu mogłaby zamieszkać z innym psem. Na ulicy nie reaguje na koty. Nie sprawia żadnych problemów, podstawowe badania wyszły wzorowo, jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Czeka jeszcze na sterylizację. Bardzo szybko się uczy, do samochodu sama wskakuje i całą drogę grzecznie leży, umie też jeździć komunikacją miejską. Jest przyzwyczajona do kagańca, u weterynarza daje robić ze sobą wszystko. Jest umiarkowanie aktywna, dlatego idealnie nadaje się do spokojnego domu. Jeśli musi pobiegać- pobiega, ale jeśli nie- bardzo chętnie odpocznie u boku swego pana. Prawdziwa psia przyjaciółka na dobre i na złe, która za człowiekiem skoczy w ogień. Cudem opuściła Radysy, do pełni szczęścia brakuje tylko domu stałego. Takiego najlepszego na świecie, który doceni cudowny charakter Pandy a gratis otrzyma urodę bo takich trikolorowych Pand nie spotyka się na ulicy!

Kontakt: 508825406, 515998598

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.11.2015 17:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438990
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wyjątkowa Panda suczka TRIKOLOR szuka domu - Zdjęcie nr 1Wyjątkowa Panda suczka TRIKOLOR szuka domu - Zdjęcie nr 2Wyjątkowa Panda suczka TRIKOLOR szuka domu - Zdjęcie nr 3Wyjątkowa Panda suczka TRIKOLOR szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)