Razem 262 794 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Niuniuś ma około 9 lat (orientacyjna data urodzenia 2006r). Trafił do schroniska z ulicy - nie znamy jego historii, może się zgubił... może został porzucony...Obecnie czeka na dom w hotelu dla psów w Krakowie.

Po tym uroczym psiaczku zupełnie nie widać wieku. Jest radosny, rozbrykany, uwielbia spacery, bieganie, przytulanie. W schronisku ma tego jak na lekarstwo - rzadko ktoś tutaj zagląda.

Niuniuś dobrze dogaduje się z innymi psiakami. W stosunku do ludzi jest bardzo pieszczotliwy, taka przylepka. Bardzo spragniony jest kontaktu z człowiekiem. Jak najbardziej nadaję się na psa domowego, w końcu zasłużył na to, by wygodnie spać na kanapie, przytulonym do ręki swojego człowieka.

Niuniuś jest przekochanym psiakiem. Serca nam pękają, że wciąż nikt nie chce podarować mu kąta w swoim sercu i domu. A tak niewiele trzeba, by wyciągnąć tą psią duszyczkę ze schroniskowego piekła...

Niuniuś za miłość i dom odwdzięczy się wiernością i oddaniem. On wie już co to znaczy samotność, mróz, głód... Doceni Twoją opiekę.

Kontakt:

Ola 72 5023 884

Aleksandra.ktoz@vp.pl

Warunkiem adopcji w naszym jest zgoda potencjalnego opiekuna na przeprowadzenie przez nas wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.11.2015 10:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438176
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Niuniek kochany, łagodny, przyjacielski mix bokser ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Niuniek kochany, łagodny, przyjacielski mix bokser ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Niuniek kochany, łagodny, przyjacielski mix bokser ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Niuniek kochany, łagodny, przyjacielski mix bokser ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)