Razem 262 810 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Rudek zwany Słońcem Schroniska na Paluchu bardzo prosi o dom.

Mieszka w schronisku już od 2007 roku. Nie wiadomo czy ktoś go wyrzucił z samochodu czy może zagubiony sam nieopatrznie znalazł się na ulicy. Tamtego dnia stało się jasne, że nic już nie będzie dla Rudka wyglądało tak samo... Ruduś po wypadku komunikacyjnym trafił do schroniska gdzie poddano go operacji. Okazało się jednak, że miał przetrącony kręgosłup. Niesamowite było i jest to, że piesek ten ma niewyobrażalną chęć życia. Dziś jest niepełnosprawny. Tylne łapki ma sparaliżowane, ale robi postępy i staje na do adopcji nich. Latem, kiedy jest ciepło i sucho Ruduś wychodzi ćwiczyć nóżki. Ogromna jest nasza radość, kiedy udaje mu się przejść o własnych siłach kilka kroków. A Ruduś siłę życia ma w sobie ogromną. Nie wie, że jest niepełnosprawny. Jest za to wiecznie uśmiechnięty, radosny, pełny życia…to takie nasze Słonko schroniska. Wszyscy w schronisku znają Rudka - każdy Pracownik i każdy Wolontariusz. Rudek uwielbia pieszczoty, dopomina się o buziaki, jest niesamowicie wylewny w swojej miłości i bywa bardzo zazdrosny Teraz czeka na swojego wyjątkowego człowieka. Bo opieka nad Rudkiem nie będzie łatwa, do adopcji wymaga pełnego zaangażowania, cierpliwości i czasu. Latem Rudek może mieszkać w specjalnie skonstruowanej dla niego budzie. Podłoże, na którym będzie przebywał wymaga dostosowania do jego niepełnosprawności oraz ogrodzenia dostępnej dla niego powierzchni. Bo mimo swojej ułomności piesek potrafi poruszać się bardzo szybko Nie jest jednak możliwe, aby w warunkach obniżonej temperatury mógł przebywać na dworze. Zatem na okres jesienno-zimowy konieczne jest przygotowanie dla Rudka odpowiedniego, ogrzewanego pomieszczenia w domu, które również zostanie przystosowane do jego niepełnosprawności.

Więcej informacji na temat Rudka uzyskacie od Wolontariuszek: Ania 605 569 512 Ewa 609 491 do adopcji 910. Rudek zwany Słońcem Schroniska na Paluchu bardzo prosi!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.11.2015 16:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438081
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
8 lat czekam na dom...Spełnij moje marzenie, pokochaj! - Zdjęcie nr 18 lat czekam na dom...Spełnij moje marzenie, pokochaj! - Zdjęcie nr 28 lat czekam na dom...Spełnij moje marzenie, pokochaj! - Zdjęcie nr 38 lat czekam na dom...Spełnij moje marzenie, pokochaj! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)