Razem 262 800 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Łatka to 5-letnia suczka, mix owczarka szkockiego collie krótkowłosego. Ma szczupłą, wręcz filigranową sylwetkę, porusza się z dużym wdziękiem. Waży 13,5 kg. To suczka mądra, pojętna i zrównoważona, o łagodnym usposobieniu.

W stosunku do dorosłych i dzieci jest bardzo kontaktowa, niezwykle towarzyska, cierpliwa i chętna do współpracy. Jest typową przylepką, która niesamowicie lgnie do człowieka i widać, że kontakt z ludźmi jest dla niej najważniejszy. Łatka to doskonała kandydatka na psa rodzinnego; z jednej strony to wspaniały towarzysz aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, z drugiej - wdzięczny, łagodny przytulaczek po męczącym dniu.

W kontaktach z innymi psami i suczkami przyjazna i skora do zabawy, lubi wybiegać się na otwartej przestrzeni, najchętniej w gronie innych psów. W domu zachowuje czystość i nie niszczy rzeczy. Na spacerach grzeczna i posłuszna. Ładnie chodzi na smyczy i trzyma się nogi, lubi powęszyć w trawce i krzaczkach, ale nie zjada odpadków.

Łatka nie jest psem dla ludzi zbyt zapracowanych, którzy nie będą w stanie zapewnić jej odpowiedniej dawki ruchu na świeżym powietrzu. Nie jest też psem dla tych, którzy nie znajdą czasu na porcję pieszczot i czułości, których tak bardzo łaknie.

Suczka jest wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie. Jest podopieczną Schroniska w Boguchwale. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Rzeszowie.

Kontakt w sprawie adopcji: Alina 500 348 184 - prosimy o telefony po godzinie 18.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.11.2015 20:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438002
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 1ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 2ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 3ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 4ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 5ŁATKA przepiękna, łagodna sunia szuka kochającego domu - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: iza (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)