Razem 262 832 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Chicco to piękny, dojrzały owczarek niemiecki. Nie miał łatwego życia, jest wyniszczony, więc ciężko ocenić jego wiek. Na pewno na powyżej 5 lat. Psiak jest niewidomy, podejrzewamy, że

utracił wzrok w skutek urazu. Poza tym, że Chicco jest niewidomy pies jest w ogólnie dobrej kondycji zdrowotnej. Od kiedy przyjechał do nas znacznie przybrał na wadze i nie są to już przysłowiowe kości pokryte skórą. Pies ma dobry apetyt i wkrótce odzyska właściwą wagę.

Pies po przybyciu do schroniska był bardzo zdezorientowany, nikogo do siebie nie dopuszczał, ale obecnie jest bardzo przychylnie nastawiony do opiekunów.

Jako że nie widzi, jego kontakt z otoczeniem jest trochę utrudniony, ale nie niemożliwy.

Na smyczy pięknie spaceruje i należy jedynie uważać, by nie wszedł w jakąś przeszkodę.

Chicco może szczekać na ludzi, ale kiedy pozna, że to opiekun lub jeśli ma się ze sobą jedzenie, Chicco od razu zmienia nastawienie. Jest łasuchem i za przysmaki można wiele z nim wypracować. Osoby którym ufa traktuje bardzo przyjaźnie. Potrafi pięknie się

bawić. Potrafi zachowywać się jak szczeniak, wesoło brykać i biegać. Mimo że

nie widzi, dość dobrze sobie radzi i ma niesamowicie czuły węch. Gdy wokół niego pojawia się człowiek lub inny pies doskonale wie, gdzie się skierować. Jego ruchy są wówczas przyjazne.

Chicco jest psem podwójnie pokrzywdzonym- stracił wzrok i nie ufa ludziom, gdyż prawdopodobnie spodziewa się po nich kolejnych krzywd. Musi mieć chwilę czasu i okazję, aby przekonać się, że ktoś przychodzi do niego w przyjaznych zamiarach. Przypadek Chicco jest szczególnie smutny- niewidomy i skrzywdzony pies, który broni się jak może przed źródłem zła, jakiego doznał w życiu- przed człowiekiem. Widać jednak, że być może kiedyś ktoś go kochał i opiekował się nim- zna zabawy z człowiekiem , umie nawiązać przyjacielską reakcję. Chicco czeka na ludzi o wielkich sercach, którzy pomogą mu odbudować zaufanie do człowieka i odzyskać utraconą radość życia.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.11.2015 21:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 437897
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Chicco piękny owczarek niemiecki po przejściach ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Chicco piękny owczarek niemiecki po przejściach ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Chicco piękny owczarek niemiecki po przejściach ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Chicco piękny owczarek niemiecki po przejściach ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)