Razem 262 792 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
06.11.2015 07:17

Miś to kochany szczeniak w wieku ok. 8-9 miesięcy. Psiak jest prawdopodobnie mieszańcem owczarka, nie mam jednak pewności czy niemieckiego.

Wyrośnie na dużego psa, już teraz waży około 30 kg. Ma potężną budowę ciała, kiedy dorośnie i w pełni wykształci mu się sylwetka, będzie potężnym psem.

Miś jak typowy szczeniak jest energiczny, wesoły, rozbrykany. Bardzo lubi ludzi i każdą formę kontaktu z nimi.

Psiak jest chętny do zabaw i psot. Pobyt w schronisku nie wywarł na nim zbyt dużego wrażenia- dla niego ważne jest to że ma psich kolegów, pełną miskę i troskliwych opiekunów.

My wiemy jednak, że schronisko to nie miejsce dla szczeniaka. Misio powinien poznawać świat i nowe sytuacje u boku swojego człowieka.

Psiak wykonuje podstawowe komendy, umie chodzić na smyczy. Należy pamiętać jednak że Miso to jeszcze szczeniak, który wymaga nauki i odpowiedniego traktowania i dobrej karmy.

Psiak czeka na dobry dom, gdzie troskliwi opiekunowie mądrze wprowadzą go w dorosłe życie.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do

nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.11.2015 07:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436631
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Miś szczeniak 9 mcy mix owczarek ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Miś szczeniak 9 mcy mix owczarek ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Miś szczeniak 9 mcy mix owczarek ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Miś szczeniak 9 mcy mix owczarek ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)