Razem 262 810 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
03.11.2015 20:38

Brocik jest niedużym, spokojnym, bardzo towarzyskim pieskiem... Ogólnie jest zdrowy, ma niestety jeden mankament... Nie widzi.. Piesek jest bardzo fajnym, grzecznym, czystym i niekłopotliwym zwierzakiem. Jest starszy, ma około 10 lat, ale nadal jest w bardzo dobrej kondycji. Piesek jest bardzo fajny. Nie brudzi, nie hałasuje, nie przeszkadza. Pomimo tego, że nie jest w stanie zobaczyć człowieka nie stał się nieufny i agresywny. Czasem wydaje nam się, że "coś" jednak widzi, bo bardzo sprawnie porusza się nie tylko w boksie, ale także poza nim. Brot ładnie spaceruje na smyczy. Nie wyrywa się i nie szarpie. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest skory go podgryzania czy zaczepiania. Nasz podopieczny to nieduży pies. Waży poniżej 10 kg, głową sięga poniżej kolana.

Piesek ma śliczną, półdługą i lśniącą, miękką okrywę włosową. Zimą mógłby wspaniale ogrzewać nasze zziębnięte stopy :). Wszystkie inne zmysły Brota funkcjonują prawidłowo. Prosimy, aby dać mu szansę i dom. Na pewno nikt się pieskiem nie zawiedzie.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do

nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.11.2015 20:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436122
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kochany, malutki, niewidomy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Kochany, malutki, niewidomy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Kochany, malutki, niewidomy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Kochany, malutki, niewidomy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)