Razem 261 712 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

LIPTON to ok.4 l.mały, sympatyczny piesek w typie jamniczka. Lipton ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z psami. To psiak dla ludzi, którzy pokochają go bezwarunkowo a on odwdzięczy się swą wiernością i przyjaźnią. To bezproblemowy piesek, który wprowadzi do domu wiele radości i uśmiechu. Podaruj Liptonkowi kawałek swojego serca i domowego ciepła a on sprawi, że każdy dzień będzie słoneczny i radosny.

Lipton oczekuje na nowe zycie w schronisku Fauna w Rudzie Slaskiej ul. Bujoczka 2. Jest juz po kastracji, posiada czipa i aktualne szczepienia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt telefoniczny: LIPTON to ok.4 l.mały, sympatyczny piesek w typie jamniczka. Lipton ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z psami. To psiak dla ludzi, którzy pokochają go bezwarunkowo a on odwdzięczy się swą wiernością i przyjaźnią. To bezproblemowy piesek, który wprowadzi do domu wiele radości i uśmiechu. Podaruj Liptonkowi kawałek swojego serca i domowego ciepła a on sprawi, że każdy dzień będzie słoneczny i radosny.

Lipton oczekuje na nowe zycie w schronisku Fauna w Rudzie Slaskiej ul. Bujoczka 2. Jest juz po kastracji, posiada czipa i aktualne szczepienia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt telefoniczny: 660 486 819

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.11.2015 09:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435752
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 1LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 2LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 3LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 4LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 5LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 6LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 7LIPTON – małe cudeńko w typie jamniczka do pokochania - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ola (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48660486819
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)