Razem 262 800 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Iga to młodziutka, ok. 2 letnia suczka w typie siberian husky, jest malutka, zwinna, energiczna. Łatwo dogaduje się z psami, natomiast koty nie są przy niej bezpieczne. Iga to małe ADHD z motorkiem ;) dlatego powinna trafić do dość aktywnego domu. Będzie idealnym towarzyszem wędrówek, ale też i biegania. Potrafi zachowac czystość, kocha ludzi zarówno dużych jak i małych. Kto pokocha Igę?

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky, więcej info na http://www.soshusky.pl. Warunkiem adopcji jest spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Przed adopcją pies zostanie wysterylizowany. Pies przebywa w województwie podlaskim.

Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:

greta@soshusky.pl

tel. 511 067 351

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.10.2015 22:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435396
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 1Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 2Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 3Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 4Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 5Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 6Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 7Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 8Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 9Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 10Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 11Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 12Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 13Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 14Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 15Iga - cudny psiak w typie husky czeka na dom - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SOS HUSKY
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika SOS HUSKY
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)