Razem 262 954 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Franio

Rasa:jamnik

Płeć: samiec

Wiek: ur. ok. 07.2013

Rodowód: brak

Chip: brak

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: tak

Płodność: nie kastrowany (kastracja przed adopcją)

Miejsce Pobytu: okolice Trzebini k. Olkusza

Stosunek do dzieci: raczej pozytywny, nie miał nigdy kontaktu

Stosunek do psów: pozytywny

Stosunek do kotów: raczej pozytywny, nie ma kontaktu

Franio jest jednym z piątki jamniczej rodzinki, dla której szukamy nowych domów. Franio jest najmłodszy w całym stadzie, jest w świetnej kondycji fizycznej. Jest bardzo wesoły, rozbrykany, rozpieszczony przez inne psy. Ciągle zachęca do zabawy, do gonitw. Z pozostałymi psami żyje w doskonałej komitywie a i obcy człowiek jest dla niego bardzo interesujący - kolejny kompan do zabaw. Pierwsze co się rzuca w oczy, to właśnie to, że Franio lubi bardzo aktywnie spędzać czas na gonitwach i zabawach z pozostałymi psami.

A dlaczego szukamy dla Frania nowego domu? Niestety jakiś czas temu umarła opiekunka psów (starsza pani). Obecnie psiaki dogląda jedna osoba z rodziny. Codziennie do nich dojeżdża, karmi je, daje swoją obecność. Jednak na dłuższą metę taka sytuacja nie jest dobra ani dla psów, ani dla tej osoby, która niestety ostatnie miesiące podporządkowała psiakom. Najgorsze jest to, że nikt z rodziny, wśród znajomych nie chce/nie może się zająć wesołą gromadką.

Rozważano już oddanie psów do schroniska, co byłoby chyba najbardziej okrutne i traumatyczne. Psiaki są ze sobą bardzo zżyte, mają teraz tylko siebie.

Na szczęście osoba, która je dogląda zobowiązała się do doglądania ich tak długo, jak będzie trzeba i dlatego mogły pozostać w swoim domu do momentu znalezienia im nowych kochających rodzin.

Franio jest psem “domowo – podwórkowym”, tzn. psiaki mieszkają w domu z dostępem do dużego podwórza, z którego bardzo rzadko wychodzą na spacery, dlatego mogą je stresować nieznane sytuacje, rzeczy, których nie znają, np.: zakładanie obroży, chodzenie na smyczy, jazda samochodem. Franio prawdopodobnie nigdy nie chodził w obroży i na smyczy, nie wychodził poza teren przy domu. W domu zachowuje czystość, polecamy go do domu z ogrodem, gdzie będzie mieć czas na aklimatyzację, gdzie nie będzie do niczego przymuszany. Franio, jak zresztą cała piątka psów, potrzebuje dużo czułości, spokojnego podejścia, opanowanego i konsekwentnego opiekuna. Trzeba pamiętać, że Franio jest jamnikiem ze wszystkimi jaminiczymi cechami. Jest bardzo wesoły, ruchliwy i aktywny, lubi mieć ciągle jakieś zajęcie. A może znajdzie się ktoś, kto mógłby przygarnąć Frania wraz z którymś z psiaków, z którymi teraz mieszka?

kontakt w sprawie adopcji, uzyskania więcej info:

Fundacja Skrzydlaty Pies

Kasia 606 962 357

info@skrzydlatypies.pl

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.10.2015 15:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435344
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wesoły, ruchliwy JAMNIK Franio szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 1Wesoły, ruchliwy JAMNIK Franio szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 2Wesoły, ruchliwy JAMNIK Franio szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 3Wesoły, ruchliwy JAMNIK Franio szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)