Razem 260 790 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Chce Ci się czytać o mnie ? Czy jestem kolejnym zdjęciem, o którym zapomnisz jutro?

Jestem istotą żywą, czującą, cierpiącą. Tak samo, jak TY mam potrzeby – miłości, czułości, akceptacji i bezpieczeństwa. Tak, jak TY chcę być kochana i miłość chcę rozdawać!

Na świecie pojawiłam się niechciana, ale miałam pana, miałam budę i łańcuch, czasem miskę wody, czasem resztki z obiadu – takie życie wioskowego psa. Bardzo się rozzłościł mój pan – zapakował mnie razem z moimi dziećmi do kartona i pojechaliśmy. Wystawił karton przy drodze, rozkazał zostać – zostałam … Wierzyłam, że wróci – czekałam tak 5 dni, moje dzieci umierały – jedno po drugim, a ja czekałam – wierzyłam, że po mnie wróci …

Miałam jednak trochę szczęścia – znaleźli mnie jacyś ludzie, powiadomili schronisko – półżywa, zagłodzona, odwodniona trafiłam do schroniska, gdzie się mną zajęli i nareszcie okazali miłość. Później trafiam do domu tymczasowego, gdzie obecnie mieszkam.

Odkarmiono mnie wyśmienicie – nawet troszkę za bardzo. Przeszłam operację i sterylizację, mam pięknie wyczyszczone ząbeczki, jestem zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona, chodzę do psiego SPA i wypiękniałam. Z wychudzonej kruszyny zmieniłam się w energiczną kuleczkę – to prawda, kilogram muszę zrzucić.

Jestem energiczna, uwielbiam zabawy, szczególnie z piłeczką, sama umiem się sobą zająć. Znam podstawowe komendy, lubię inne psiaki, a za kotami nie przepadam, ale szybko się uczę i pewnie z czasem bym się przyzwyczaiła.

Jestem w domu tymczasowym już od roku, wolałabym już mieć własny domek i własną rodzinę – już czas na to, więc polecam się do adopcji ludziom z wielkim sercem, ludziom, którzy mnie nie porzucą, nie oszukają, ludziom odpowiedzialnym i mądrym. Odwdzięczę się miłością i bezwzględnym oddaniem.

TALKA

Talka w życiu przeszłą wiele ... przeszła piekło ...

Jej los się jednak odmienił i trafiła ze schroniska do domu tymczasowego.

Opieka i miłość odmieniły sunieczkę! Zaufała człowiekowi, pokochała i zapomniała o swoim marnym losie.

TALINECZKA ma około 5 lat, jest zdrowa, bardzo wesoła, po schroniskowej "bidzie" nie ma śladu. Teraz śmiało rozgląda się za nowym domkiem i własną rodziną, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zadbana i pachnąca. Chętnie się bawi, kocha piłeczkę i człowieka całym swoim maleńkim serduszkiem.

Maleńkie czupiradełko - TALKA - taki sobie mały kundelek - ma coś z teriera, ma coś ze sznaucera.

TALINECZKA szuka domku pełnego miłości.

Czeka na domek, który już jej nie zawiedzie, na ludzi odpowiedzialnych, mądrych i kochających.

Kontakt:

Tel. 669 416 361

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2015 09:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 433127
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Talka - urocza mała sznaucerka, cudowna sunia szuka kochając - Zdjęcie nr 1Talka - urocza mała sznaucerka, cudowna sunia szuka kochając - Zdjęcie nr 2Talka - urocza mała sznaucerka, cudowna sunia szuka kochając - Zdjęcie nr 3Talka - urocza mała sznaucerka, cudowna sunia szuka kochając - Zdjęcie nr 4Talka - urocza mała sznaucerka, cudowna sunia szuka kochając - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)