Razem 261 711 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Karlik to średniej wielkości pies w wieku około 6-7 miesięcy.

Na razie jest nieufny, mocno wystraszony, odwarkuje, potrzebuje czasu na oswojenie się.

Jego powarkiwanie wynika raczej ze strachu niż z agresji. Wygląda na psa, który od szczenięcych dni był przeganiany, niechciany..

Nie zna życia u boku kochającego, dobrego pana.. Karlik powoli nabiera zaufania do opiekunów, ale teraz najważniejsze jest, aby trafił na osobę, która poświęci mu czas i serce i pozwoli na spokojną adaptację w domu.

Karlik przypomina wyglądem mieszańca owczarka, jest jednak dużo mniejszy, waży około 12kg. Jego docelowa waga nie powinna się już dużo zwiększyć.

Nie zostanie wydany do budy czy na łańcuch. Karlik potrzebuje prawdziwego, dobrego domu.

Karlik to jeszcze psie dziecko, które do tej pory nie zaznało od ludzi nic dobrego. Zasługuje na szansę i kochającą rodzinę.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do

nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.10.2015 15:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432915
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Karlik przestraszony, smutny szczeniak 7 mcy mix owczarek - Zdjęcie nr 1Karlik przestraszony, smutny szczeniak 7 mcy mix owczarek - Zdjęcie nr 2Karlik przestraszony, smutny szczeniak 7 mcy mix owczarek - Zdjęcie nr 3Karlik przestraszony, smutny szczeniak 7 mcy mix owczarek - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)