Razem 260 826 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kruczek trafił do schroniska na początku 2013 roku. Był wyniszczony i bardzo przestraszony.Kilka miesięcy zajęło mu zanim zaufał człowiekowi.Pewnie nie miał łatwego życia, stąd jego strach przed człowiekiem.Kruczek ponownie zaufał człowiekowi,jednak wciąż nie potrafi sobie poradzić z pobytem w schronisku.Schronisko go przeraża.Inne,młodsze psy wyczuwają jego strach i niepewność przez co Kruczek jest ciągle pędzony z budy do budy i gryziony.Na nic zdały się próby przeniesienia go do innego boksu.Kruczek po prostu nie potrafi sobie poradzić w schronisku.Dalszy jego pobyt w schronisku może się źle skończyć

Kruczek w początkowych relacjach z człowiekiem jest nieco nieufny i wycofany,jednak wystarczy chwila by zobaczył że nic mu nie grozi i pokazuje jaki ma cudowny charakter.Uwielbia sie bawić i przytulać.Jest bardzo łagodny.W pomieszczeniach jest bardzo grzeczny.Lubi dzieci.Kruczek ma 8 lat.W schronisku jest już 2 lata.

Pilnie potrzebny dom dla tego cudownego terierkowatego psiaka.Kruczek nie zasłużył sobie niczym na życie w strachu i schroniskowej budzie...!!!

Kruczek jest zaczipowany,zaszczepiony i wykastrowany.

kontakt: 730 757 253

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.10.2015 23:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432804
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kruczek 2 lata w schronisku, gryziony przez inne psy SZUKAMY - Zdjęcie nr 1Kruczek 2 lata w schronisku, gryziony przez inne psy SZUKAMY - Zdjęcie nr 2Kruczek 2 lata w schronisku, gryziony przez inne psy SZUKAMY - Zdjęcie nr 3Kruczek 2 lata w schronisku, gryziony przez inne psy SZUKAMY - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)