Razem 261 139 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Fruzia,sunia w wieku około 10 miesięcy. Pojawiła się u mnie na początku lipca,ale widziałem ją biegającą po polach od kilku miesięcy. Czasem przychodziła powybierać sobie cos do jedzenia na kompostownik,kilka razy w nocy zakradała się na teren ogrodu i zjadała zostawioną dla niej karmę. Fruzia jest psem bardzo energicznym i żywiołowym. Ma niespożytą energię do biegania i zabaw w ogrodzie - piłka,patyk...wszystko jej się przydaje do zabawy.Nie dostrzegam u niej najmniejszych problemów zdrowotnych,apetyt i temperament na 10. Jest bardzo czujna i reaguje na najmniejszy hałas dobiegający spoza ogrodu,dając szczekaniem lub gniewnym pomrukiwaniem do zrozumienia,że ona tu jest i ma oko na wszystko. Bardziej nadaje się do domu z ogrodem,nie jest to chyba pies do domu. Niestety - z powodów zdrowotnych i zbliżającego się długiego pobytu w szpitalu nie mogę jej u siebie zatrzymać.

Fruzia przebywa w okolicach Warki.

TEL. kontaktowy do właściciela , p.Sylwester 509 187 134

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.10.2015 13:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432018
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
SZCZENIAK Fruzia wkrótce zostanie zupełnie SAMA! - Zdjęcie nr 1SZCZENIAK Fruzia wkrótce zostanie zupełnie SAMA! - Zdjęcie nr 2SZCZENIAK Fruzia wkrótce zostanie zupełnie SAMA! - Zdjęcie nr 3SZCZENIAK Fruzia wkrótce zostanie zupełnie SAMA! - Zdjęcie nr 4SZCZENIAK Fruzia wkrótce zostanie zupełnie SAMA! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)