Razem 261 086 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kubus spędził długie miesiące, a może nawet lata, na polu przy blaszanej beczce, narażony na atak dzików. W tym czasie cierpiał głód, brak wody, samotność, mróz i śnieg w zimie, palący żar słońca latem, przed którym nie można było nigdzie się skryć. Piesek widział tylko pola i swojego towarzysza niedoli, drugiego psa. Czasami pojawiała się właścicielka, aby przynieść jakieś zlewki z obiadu lub spleśniały chleb namoczony w wodzie. Tak by się toczyło dalej jego życie, gdyby nie kilka osób, które zobaczyły jego tragedie. Po ich interwencji Kubus został przeniesiony wraz z innym pieskiem na podwórko właścicielki, niestety dalej na łańcuch na 24 godziny, dalej był niechciany i niekochany, od ciasnej obrozy pojawily sie rany na szyi. Przyszłość Kubusia rysowała się przygnębiająco, był zaniedbany, skołtuniony, śmierdzący, zapchlony, nie znal co to kąpiel , co to spacer, co to głaskanie i dotyk człowieka. Został zabrany wraz ze swoim dawnym kolega i dany do hoteliku, w którym przebywa od m-ca lipca bieżącego roku. Pomimo takiego traktowania Kubus nie stracil zaufania do czlowieka, kocha ludzi calym swoim psim serduszkiem, rana sie zagoila, piesio przymila sie i bardzo szuka kontaktu z czlowiekiem. Zostal odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy mu dobrego domku, gdzie będzie na zawsze otoczony miłością i opieką. Hotel to jest przejściowe rozwiązanie, nawet najlepszy nie zastąpi dobrego domu.

Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed - i po - adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt: 883 406 917, 602 212 899.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.10.2015 23:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431959
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kubuś, sympatyczny psiak chce oddać Ci swoje serduszko, poko - Zdjęcie nr 1Kubuś, sympatyczny psiak chce oddać Ci swoje serduszko, poko - Zdjęcie nr 2Kubuś, sympatyczny psiak chce oddać Ci swoje serduszko, poko - Zdjęcie nr 3Kubuś, sympatyczny psiak chce oddać Ci swoje serduszko, poko - Zdjęcie nr 4Kubuś, sympatyczny psiak chce oddać Ci swoje serduszko, poko - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)