Razem 260 872 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Murzynek spędził długie miesiące, a może nawet lata, na polu przy blaszanej beczce, narażony na atak dzików. W tym czasie cierpiał głód, brak wody, samotność, mróz i śnieg w zimie, palący żar słońca latem, przed którym nie można było nigdzie się skryć. Piesek widział tylko pola i swojego towarzysza niedoli, drugiego psa. Czasami pojawiała się właścicielka, aby przynieść jakieś zlewki z obiadu lub spleśniały chleb namoczony w wodzie. Tak by się toczyło dalej jego życie, gdyby nie kilka osób, które zobaczyły jego tragedie. Po ich interwencji Murzynek został przeniesiony wraz z innym pieskiem na podwórko właścicielki, niestety dalej na łańcuch na 24 godziny, dalej był niechciany i niekochany. Przyszłość Murzynka rysowała się przygnębiająco, był zaniedbany, skołtuniony, śmierdzący, zapchlony, nie znal co to kąpiel , co to spacer, co to głaskanie i dotyk człowieka. Został zabrany wraz ze swoim dawnym kolega i dany do hoteliku, w którym przebywa od m-ca lipca bieżącego roku. Murzynek był trochę wycofanym psiakiem, ale zaczyna się otwierać, potrafi już pokazać, ze lubi ludzi. Jest gotowy do adopcji. Został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony oraz wykastrowany. Szukamy mu dobrego domku, gdzie będzie na zawsze otoczony miłością i opieką.

Hotel to jest przejściowe rozwiązanie, nawet najlepszy nie zastąpi dobrego domu, Murzynek potrzebuje mieć swojego człowieka, któremu odda cale swoje psie serduszko, na początek będzie wymagał okazania mu więcej zainteresowania, uwagi i miłości.

Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed - i po - adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 883 406 917, 602 212 899.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.10.2015 13:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431877
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kto pokocha Murzynka? Kto da mu domek na zawsze? - Zdjęcie nr 1Kto pokocha Murzynka? Kto da mu domek na zawsze? - Zdjęcie nr 2Kto pokocha Murzynka? Kto da mu domek na zawsze? - Zdjęcie nr 3Kto pokocha Murzynka? Kto da mu domek na zawsze? - Zdjęcie nr 4Kto pokocha Murzynka? Kto da mu domek na zawsze? - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)