Razem 260 967 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Gacuś

Data urodzenia: ok. 2012

Waga: ok. 26kg

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Czip: tak

Kontakt: 531 788 371

Gacuś długo błąkał się po podkrakowskich wsiach odpychany i wyganiany przez ich mieszkańców. Wreszcie trafił na osobę, która przejęła się jego losem i zaczęła go dokarmiać, dzięki czemu nie padł z głodu i wycieńczenia. Nie ma w nim żadnej agresji zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psów - bez problemu dogaduje się z suczkami i samcami, toleruje także koty. Jest bardzo spokojny i grzeczny, powoli oswaja się z dotykiem. Teraz po miesiącach pracy Gacuś bardzo się cieszy na widok ludzi, których zna, merda wtedy ogonem, podskakuje, sam prowokuje do zabawy. To niezwykle miły i radosny ciągle śmiejący się pies, chociaż wciąż trochę nieśmiały i potrzebujący czasu na przełamanie swej niepewności. Do nowej osoby będzie musiał się przyzwyczaić, jednak gdy kogoś pozna staje się wspaniałym i otwartym psem - zachęca do zabawy i pokazuje brzuszek do głaskania.

Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem, z chęcią jednak wyjdzie na spacer - nauczył się chodzić na smyczy. Gacuś może mieszkać także na zewnątrz.

Nowi opiekunowie będą mogli liczyć na rady i pomoc z naszej strony w opiece nad Gacusiem i przełamaniu jego niepewności.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.10.2015 09:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431611
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Spokojny, pozbawiony agresji Gacuś – pokochaj! - Zdjęcie nr 1Spokojny, pozbawiony agresji Gacuś – pokochaj! - Zdjęcie nr 2Spokojny, pozbawiony agresji Gacuś – pokochaj! - Zdjęcie nr 3Spokojny, pozbawiony agresji Gacuś – pokochaj! - Zdjęcie nr 4Spokojny, pozbawiony agresji Gacuś – pokochaj! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)