Razem 260 770 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Fiolka

Data urodzenia: ok. 10.2013

Waga: ok. 25kg

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Czip: tak

Kontakt: 531 788 371 lub 882 180 526

Gdyby ktoś kazał opisać mi Fiolkę w jednym zdaniu, powiedziałabym, że to chodząca pozytywna energia. Psina przeżyła już Olkusz, z którego wyciągnięta została ze złamaną łapą w wielu miejscach. Później trafiła do domu, który miał być jej miejscem na zawsze. Jednak i tu los pokrzyżował plany i Fiolka wylądowała we wrocławskim schronisku, skąd została wyciągnięta i wróciła do nas. W międzyczasie przeszła operacje, straciła paluszki w tylnej lewej łapie.

Pomimo tych wszystkich wydarzeń Fiolka kocha życie ponad wszystko. Lgnie do ludzi, których chce zacałować i wejść im na głowy. Pozytywnie reaguje na nowo poznane osoby, a dla ciasteczka jest w stanie zrobić wszystko. Ma charakter bardzo podobny do labradorów - jej wygląd również może świadczyć o pokrewieństwie z tą rasą :)

Przez ostatni rok była psem domowym, w mieszkaniu zachowuje czystość. Uwielbia bawić się zabawkami, a najchętniej je niszczyć dlatego warto bawić się z nią :) Niestety ciągnie jak parowóz i będzie wymagała sporego wkładu pracy.

Z uwagi na to, że Fiolka jest bardzo energiczną suczką, która łatwo się ekscytuje i nie potrafi chodzić na luźnej smyczy doskonałym rozwiązaniem byłby dom z ogrodem. Psinka potrzebuje jednak kogoś, kto poświeci jej czas i uwagę oraz pomoże rozładować jej nadmiary energii, pozytywnej energii :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.10.2015 18:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431559
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Najpozytywniejszy pies na świecie, urocza Fiolka do adopcji! - Zdjęcie nr 1Najpozytywniejszy pies na świecie, urocza Fiolka do adopcji! - Zdjęcie nr 2Najpozytywniejszy pies na świecie, urocza Fiolka do adopcji! - Zdjęcie nr 3Najpozytywniejszy pies na świecie, urocza Fiolka do adopcji! - Zdjęcie nr 4Najpozytywniejszy pies na świecie, urocza Fiolka do adopcji! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)