Razem 261 928 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Elton to dość duży, uroczy psiak, wieku ok. 5 lat.

Bardzo pilnie szukamy dla niego domu. Elton nie radzi sobie w schroniskowych warunkach, jest przeraźliwie smutny. Nic go nie cieszy. Zachowuje się tak, jakby zaraz po przekroczeniu brak schroniska zrezygnował już z życia. Jest psem łagodnym i spokojnym. Nie jest ani hałaśliwy, ani nadpobudliwy. Cichutko czeka na odrobinę uwagi ze strony opiekuna. Nie rzuca się w oczy, jednak w każdej chwili jest gotów, aby przyjść na prośbę człowieka.

Dogaduje się z innymi psami, jest spokojnym bezkonfliktowy. Piesek nie jest przyzwyczajony do chodzenia na smyczy, polecamy go więc do domu z ogrodem. Za odrobinę miłości i pełną miskę odwdzięczy się lojalnością i wiernością do końca swych dni.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do

nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.10.2015 11:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431441
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Elton, spokojny, łagodny kochany pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Elton, spokojny, łagodny kochany pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Elton, spokojny, łagodny kochany pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Elton, spokojny, łagodny kochany pies ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)