Razem 261 928 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Druki

Data urodzenia: ok 2012

Waga: ok. 35kg

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Czip: tak

Kontakt: 531 788 371

Druki to chyba najbardziej pechowy z naszych psów... Trzy razy był w adopcji i właśnie traci trzeci dom - zawsze jednak nie ze swojego powodu. Raz właściciele wyjechali, drugi raz się przeprowadzili, a trzeci? Ile jeszcze osób musi zrezygnować, by ten cudowny pies trafił na cudowny dom?

Druki ma około 3 lat, ostatnie 8 miesięcy mieszkał w mieszkaniu w Krakowie. Psiak jest bardzo grzeczny i ułożony - w mieszkaniu zachowuje czystość i nie niszczy. Spokojnie wytrzymuje nawet 10 godzin sam w domu - w tym czasie nie szczeka, a grzecznie kładzie się spać. Na spacerach zachowuje się bardzo elegancko - jedynie gdy wychodzi pierwszy raz musi szybko dobiec na trawnik, potem chodzi już idealnie - nie ciągnie na smyczy, ignoruje inne psy. Druki jest przyzwyczajony do życia w mieście, nie przeszkadzają mu rowery, autobusy, ani inne zwierzaki. Potrafi nawet pięknie zachowywać się w kawiarni :)

Druki mieszkanie dzielił z kotką - wobec niej zachowywał się wzorowo, stali się nawet przyjaciółmi.

Psiak ładnie jeździ samochodem i nie stanowią dla niego problemu nawet długie trasy. To idealnie ułożony duży pies, z którym każda osoba będzie czuć się bezpiecznie. Druki bardzo mocno się przywiązuje i kocha całym swoim sercem - uwielbia głaskanie, przytulanie i poświęcanie mu czasu. Zna podstawowe komendy i ładnie przychodzi na wołanie spuszczony ze smyczy.

To idealny pies, który bez problemu wpasuje się w życie nowej rodziny. Szukamy mu tylko domu, w którym ludzie zechcą pokochać Drukiego na zawsze.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.10.2015 22:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430763
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Idealny pies miejski – młody, wychowany Druki ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Idealny pies miejski – młody, wychowany Druki ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Idealny pies miejski – młody, wychowany Druki ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Idealny pies miejski – młody, wychowany Druki ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Idealny pies miejski – młody, wychowany Druki ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)