Razem 261 712 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wiolinka to młoda, około 3 letnia, niewielka suczka. Ma bardzo pogodne i wesołe usposobienie.

Wiolinka zachowuje się jak szczeniak- jest radosna, energiczna, bezgranicznie wpatrzona w człowieka. Jest bardzo kontaktowa, przyjacielska, pro- ludzka. Lubi się bawić, jest ruchliwa.

Ma pozytywne podejście do innych psów. Będzie idealną towarzyszką długich spacerów, rodzinnych wyjazdów. Suczka dość ładnie chodzi na smyczy, jest w pełni oswojona, szukająca ciągle kontaktu z człowiekiem. Suczka waży około 10kg.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko

znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.10.2015 13:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430725
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Wiolinka nieduża, energiczna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Wiolinka nieduża, energiczna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Wiolinka nieduża, energiczna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Wiolinka nieduża, energiczna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)