Razem 260 844 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
30.09.2015 18:49

Zosia to malutka suczka w wieku ok. 2-3 lat, przypominająca wyglądem sznaucera.

Zosia jest bardzo kochaną i słodką suczką, nie ma w niej cienia agresji. Dobrze dogaduje się z innymi pieskami, może zamieszkać w domu z dziećmi.

Suczka niezbyt dobrze odnajduje się w schronisku. Jest przytłoczona i wyraźnie ożywia się na widok człowieka. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, lubi być głaskana, brana na ręce. Jest przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, nie ma z nimi żadnego problemu.

Suczka czeka na dobry dom i kochających opiekunów. Ze względu na małe gabaryty może zamieszkać zarówno w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko

znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.09.2015 18:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430343
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Zosia kochana suczka mix sznacer ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Zosia kochana suczka mix sznacer ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Zosia kochana suczka mix sznacer ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Zosia kochana suczka mix sznacer ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)