Razem 260 864 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Duduś został znaleziony pod Kozienicami przez dwie dziewczyny. Był przywiązany krowim łańcuchem (wokół szyi również łańcuch przywiązany drutem) do drzewa, w pełnym słońcu, na odludziu. Gdyby nie te młode osoby, które powiadomiły policję a ta od razu zareagowała, piesek umarłby pewnie w wyniku udaru. Podobno zostały już ustalone personalia kobiety, która w tak bestialski sposób potraktowała Dudusia. To mieszkanka wsi, położonej w sąsiedztwie tegoż odludzia. Mamy nadzieję że sprawczyni zostanie surowo potraktowana przez wymiar sprawiedliwości.

Kochani pomóżcie.

Duduś to nieduży (ok. 12-15 kg) młody (wiek ok. 2 lata). Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Świdniku woj lubelskie, aczkolwiek transport na terenie Polski to nie problem. Na początku Duduś był nieufny ale po kilku dniach spędzonych w dt mogę napisać że z Dudusia zrobił się pieszczoch kanapowy. Piesek boi się burzy i odgłosów miasta, bowiem całe życie spędził na łańcuchu i miasta nie widział. Powoli zaczyna rozumieć do czego służą zabawki (biega za piłkami). Jeżeli nie ma w domu opiekuna, kradnie ubrania i wyściela sobie nimi miejsce w którym śpi. Ładnie chodzi na smyczy i nie szarpie. Zna komendy: do siebie, zostań, fee. Jest bystry i szybko się uczy. Swoje potrzeby załatwia na podwórku.

Duduś nie nadaje sie do domu z kotami i małymi dziećmi, potrzebuje spokojnego domu. Toleruje sunie.

Jeśli ktoś chciałby adoptować lub wziąć pod opiekę Dudusia prosimy o kontakt: tel. 605608220, 517191276 lub ratujemypsy@wp.pl. Albo do obecnego dt 667-207-080 Monika.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.09.2015 10:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430107
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Nieduży, bardzo grzeczny Duduś szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 1Nieduży, bardzo grzeczny Duduś szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 2Nieduży, bardzo grzeczny Duduś szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 3Nieduży, bardzo grzeczny Duduś szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 4Nieduży, bardzo grzeczny Duduś szuka swojego człowieka! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)