Razem 260 967 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Koksa to młodziutka, około 1,5 roczna suczka, która nie miała łatwego życia. Żyła wraz z mamą i rodzeństwem w jednej z miejscowości w woj. małopolskim- pod chmurką.

Nikogo nie obchodził los psów, no może poza paroma dobrymi duszami, które od czasu do czasu rzuciły psiej rodzinie coś do jedzenia. Przez większość osób psy były straszone, przeganiane a nawet obrzucane kamieniami. Nic więc dziwnego, że Koksa nie ma zbyt dużego zaufania do ludzi. Przyzwyczajona jest, że nie pochodzi od nich nic dobrego.

Jednak Koksa jest zainteresowana człowiekiem i kontaktem z nim. Podchodzi do opiekunów, pięknie się uśmiecha, daje się pogłaskać. Jednak przy najmniejszym "zagrożeniu" ucieka. Nie ma w niej cienia agresji. Jest poczciwa, spokojna, lubi sobie poszczekać- np. na przywitania, radośnie. Wystarczy trochę pracy, serca i cierpliwości i suczka będzie miała możliwość rozkwitnąć i na nowo w pełni zaufać ludziom. Koksa jest psem średniej wielkości, waży ok.15-17 kg.

Koksa nie umie chodzić na smyczy, polecamy ją do domu z ogrodem, najlepiej z innym psem, którego mogła by obserwować i uczyć się od niego.

Suczka ma komplet szczepień, jest zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko

znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.09.2015 23:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430056
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Koksa kochana, poczciwa, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Koksa kochana, poczciwa, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Koksa kochana, poczciwa, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Koksa kochana, poczciwa, łagodna suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)