Razem 260 929 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dwa maluchy szukają domu. Mają ok. 3 miesięcy, są zdrowe, zaszczepione, odrobaczone. Brązowy to piesek, czarna to sunia.

Prawdopodobnie urodziły się w lesie. Człowiek musiał je bardzo skrzywdzić, boją się każdego ruchu. Obecnie przebywają u mnie, socjalizują się z innymi psami i przyzwyczajają do człowieka. Idzie im coraz lepiej. Będą średnimi/dużymi psiakami. Pieskowi raczej będą stały uszka. Szukają domu najlepiej z innymi psami. Idealnie byłoby, gdyby ktoś zdecydował się na adopcję ich razem, gdyż są ze sobą bardzo związane. Warunkiem adopcji będzie KASTRACJA w odpowiednim wieku, a ponieważ są to szczeniaki bezdomne pomogę z tym bez problemu.

Tymczasowo dostały na imię Pienio i Sonia i na takie reagują.

Niestety nie akceptują kotów i to się raczej u nich nie zmieni, bo próbowałam rożnych sposobów.

Pienio jest bardzo radosnym pieskiem, żywioł energii. Zawsze wita mnie zadowolony, z merdającym ogonkiem, szczeka i piszczy ze szczęścia. Dochodzi do mnie kiedy daję mu jedzenie i daje się pogłaskać, a wtedy wydaje się być najszczęśliwszym psiakiem na świecie. Uwielbia zabawy piłką i kocha pluszowe misie. Jest bardzo odważny i zawsze broni swojej siostry. Podbiega do niej za każdym razem kiedy wyczuwa jakieś niebezpieczeństwo i staje przed nią dzielnie. Jest naprawdę cudownym pieskiem. Wystarczy poświęcić mu trochę uwagi, a zyska się prawdziwego przyjaciela do końca jego życia.

Sonia, to typowa dama z pięknymi, charakterystycznymi uszkami. Jest delikatna, ma cudowne, miękkie futerko. Ona również podbiega do mnie i wita z merdającym ogonkiem, ale zaraz ucieka. Udało mi się ją tylko raz pogłaskać. Sonia niestety wymaga więcej pracy. Potrafi usiąść i przez godzinę się nie ruszać, tylko obserwować mnie z daleka. Jest bardzo ostrożna. Na razie każda kolejna próba pogłaskania jej kończy się jej ucieczką i siusianiem po drodze. Boi się ludzi, kocha inne pieski, lubi ganiać koty. Jest wspaniała. Najlepiej, gdyby znalazła dom razem z bratem, bo jest on dla niej najlepszym obrońcą i opiekunem.

Transport nie stanowi problemu.

Kontakt:

663-090-401

lub

kasia.nowak789@op.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.09.2015 23:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 429699
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dwa cudne, wesołe SZCZENIACZKI szukają domów! - Zdjęcie nr 1Dwa cudne, wesołe SZCZENIACZKI szukają domów! - Zdjęcie nr 2Dwa cudne, wesołe SZCZENIACZKI szukają domów! - Zdjęcie nr 3Dwa cudne, wesołe SZCZENIACZKI szukają domów! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)