Razem 260 861 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ma 3 lata, od zawsze była bezdomna. Córka bezdomnej suczki. Sama bezdomna od szczenięcia. Latem mieszkała w trawach, zimą w zaspach śniegu. Kiedy po raz kolejny urodziła szczenięta, ktoś zgłosił ją do schroniska. Teraz po zaniedbanej i przerażonej suczce nie ma już śladu. Czajka, bo tak ma na imię jest śliczną, średniej wielkości suczką o łagodnym charakterze. To przekochany psi anioł. Czajka jest przyjacielska, ufna, łagodna w stosunku do ludzi. Jest pogodna i radosna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, umie spacerować przy nodze. Jest bardzo, bardzo mądra. Przychodzi na zawołanie. Jest delikatna, wrażliwa i energiczna. Uwielbia dzieci. Z innymi psiakami dogaduje się na medal, zarówno z suczkami jak i psiakami! Czaja jest słodka i urocza, kocha się przytulać i przymila się na każdym kroku. Sunia będzie idealnym przyjacielem rodziny z dziećmi. Czajka nie może mieszkać na podwórku, ale w domu z dużym ogrodem lub bloku gdzie jej opiekun będzie ją kochał nad życie i zapewniał długie spacery.

CZAJKA POTRZEBUJE ŚWIADOMEGO DOMU!

Czajka jest wysterylizowana. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.

Suczka przebywa w schronisku w okolicach Łodzi/ Warszawy. Transport w inne części Polski do najlepszego domu zorganizujemy!

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI 604-101-165

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.09.2015 10:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 429548
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Młoda, piękna i inteligentna – czego chcieć więcej? Czajka d - Zdjęcie nr 1Młoda, piękna i inteligentna – czego chcieć więcej? Czajka d - Zdjęcie nr 2Młoda, piękna i inteligentna – czego chcieć więcej? Czajka d - Zdjęcie nr 3Młoda, piękna i inteligentna – czego chcieć więcej? Czajka d - Zdjęcie nr 4Młoda, piękna i inteligentna – czego chcieć więcej? Czajka d - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)