Razem 261 788 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Trusio to niewielki, bardzo miły piesek w wieku ok. 3-4 lat. Ma wesołe, pogodne usposobienie. Nie ma w nim cienia agresji.

Jest energiczny, bardzo lubi spacerować. Zdarzają się sytuacje, kiedy

Trusio czegoś się wystraszy, jednak nie jest w żadnym wypadku agresywny, po prostu chowa się za nogą opiekuna.

To miły, delikatny psiak, który wpatrzony jest w człowieka. Ze względu na niewielkie rozmiary może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu.

Trusio czeka na spokojnych opiekunów, kiedy ktoś podchodzi do niego ze spokojem i po przyjacielsku, Trusio od razu się otwiera i domaga

pieszczot. Psiak nie wykazuje żadnych złych nawyków. Przebywa u nas krótko, jednak nie wydaje się, aby miał coś przeciwko towarzystwu innych psiaków.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.09.2015 21:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 429348
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Trusio niewielki, łagodny, kochany psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Trusio niewielki, łagodny, kochany psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Trusio niewielki, łagodny, kochany psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Trusio niewielki, łagodny, kochany psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)