Razem 260 830 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Stasiu to niewielki psiak, który nie miał łatwego życia. Miał kiedyś własny dom i kochającego opiekuna. Niestety opiekun zmarł, a Staś wylądował na ulicy. Nie znalazła się ani jedna chętna osoba, aby się nim zaopiekować. Nie zdobyto się nawet na to, żeby oddać go do schroniska- przecież poradzi sobie sam, żyjąc „pod chmurką”. Staś długo błąkał się po ulicach. W końcu trafił do schroniska. Jest bardzo zaniedbany. Będzie potrzebował dobrego jedzenia i wiele serca, aby wrócić do formy. Stasiu jest miłym i kontaktowym psiakiem. Nie ma w nim cienia agresji. Ma pozytywne podejście do ludzi. Waży około 10kg, nie zajmie wiele miejsca w kąciku kochającego domu…

Szukamy dla niego rodziny, która zapewni mu dobre życie na wiele lat. Stasiu ma ok. 3-4 lata. Wygląda na razie poważniej, ale to efekt zaniedbania.. Stasiu uczy się chodzić na smyczy, polecamy go do domu z ogrodem.

Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Piesek przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.09.2015 00:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428804
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Staś kochany, smutny, łagodny psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Staś kochany, smutny, łagodny psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Staś kochany, smutny, łagodny psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Staś kochany, smutny, łagodny psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)