Razem 261 096 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Czantor to jeszcze psie dziecko,ma około 6-7 miesiecy, jest średniej wielkości. Jego "rodzina" postanowiła zmienić miejsce zamieszkania.Starsza sunie-matkę Czantora zabrali ze sobą-on został sam :( Trafił do kojca w gminnej przechowalni w okolicach Dobrego Miasta. Niestety nie zna takiego życia, jest zadbany, dobrze odżywiony ,najprawdopodobniej był psiakiem domowym, teraz jego domem jest buda :( Czantor lubi zabawy z innymi psami, jest bardzo towarzyski, uwielbia człowieka. To jeszcze psie dziecko. Poszukujemy chłopakowi domu, który go doceni, nie porzuci już nigdy, pokocha. Dzięki temu na pewno zyska cudownego przyjaciela na wieeele lat. Czantor jest odrobaczony i zaszczepiony,przed adopcja zostanie wykastrowany.Warunkiem adopcji jest wizyta przed/po adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.Do dobrego domu dowieziemy chłopaka :)

Kontakt 794 304 181

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.09.2015 17:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428431
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Czantor-jego rodzina się przeprowadziła-on został sam! - Zdjęcie nr 1Czantor-jego rodzina się przeprowadziła-on został sam! - Zdjęcie nr 2Czantor-jego rodzina się przeprowadziła-on został sam! - Zdjęcie nr 3Czantor-jego rodzina się przeprowadziła-on został sam! - Zdjęcie nr 4Czantor-jego rodzina się przeprowadziła-on został sam! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)