Razem 259 003 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dżina i Chojrak to para idealna. Nie odstępują się na krok, pilnują, by być blisko siebie. Śpią w jednej budzie, na jednym posłaniu, siedzą na jednej ławce, jedzą w miskach obok siebie. Uwielbiają się wspólnie bawić, ganiać za sobą, czy się przytulać. Ich widok jest rozczulający, to piękne, że mimo tego, iż nie mają domu, mimo, iż nie zaznały miłości ze strony ludzi, potrafią w tak wspaniały sposób wspierać się w swojej niedoli. Słowa w żaden sposób nie są w stanie opisać tego, jak bardzo oba te psy są do siebie przywiązane i jak wielkim uczuciem darzą się wzajemnie.

Chojrak w chwili obecnej może mieć niespełna 2 lata, jest maleńkim, kilkukilogramowym, zdrowym, wykastrowanym, lecz nieufnym psem. Świetnie dogaduje się z innymi psami, toleruje koty. W dużej mierze dzięki Dżinie przełamuje swój lęk w stosunku do ludzi- staje się śmielszy, mocno człowiekiem zainteresowany.

Dżina z kolei to dorosła, kilkuletnia sunia średnich rozmiarów, sięga do kolana. Jest niezwykle tolerancyjna, bezkonfliktowa, jeśli chodzi o kontakty z innymi psami. Uwielbia ludzi, chętnie przyjmuje nieograniczone ilości pieszczot. Jest delikatna i wrażliwa, ładnie chodzi na smyczy. Została poddana zabiegowi sterylizacji.

Czy ta dwójka ma szansę na wspólne, szczęśliwe życie? Szukamy im WYŁĄCZNIE wspólnego domu.

Psy znajdują się w schronisku 'PSI RAJ" w Pasłęku (okolice Elbląga, woj. warmińsko-mazurskie).

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.09.2015 12:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 427359
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Prawdziwa psia miłość!Cudowna para, Dżina i Chojrak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Prawdziwa psia miłość!Cudowna para, Dżina i Chojrak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Prawdziwa psia miłość!Cudowna para, Dżina i Chojrak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Prawdziwa psia miłość!Cudowna para, Dżina i Chojrak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Prawdziwa psia miłość!Cudowna para, Dżina i Chojrak ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)