Razem 258 871 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Lusia

Rasa: w typie rasy labrador retriever

Wiek: ok 2 lata

Płodność: nie kastrowana (zostanie wydana do adopcji na warunku kastracji)

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: tak

Chip: tak

Miejsce pobytu: Kraków

Stosunek do psów: pozytywny

Stosunek do kotów: brak danych

Szukamy domu dla Lusi, młodej suczki w typie rasy labrador retriever. Lusia przeżyła już bardzo dużo złego. Była maszynką do rodzenia. Mieszkała w miejscu, w którym nie powinno przebywać żadne żywe stworzenie. Nigdy nie była odpowiednio socjalizowana, uczona kontaktu z człowiekiem. Lusia nie wie, co to zabawa, co to spacer. Nigdy nie miała możliwości swobodnego biegania. Nikt nie dał Lusi możliwości normalnego rozwoju, poznawania świata.

Lusia od kilku miesięcy jest pod naszą opieką i dopiero teraz poznaje ludzi, inne zwierzęta, uczy się chodzić na spacery, w końcu może biegać i dokazywać do woli. Musieliśmy zaczynać dosłownie od samego początku. Od tego, by na każde spojrzenie na nią, przestała reagować panicznym strachem. Lusia na widok ludzi ucieka, chowa się, drży. Nie ma pojęcia czego się spodziewać Człowiek nie kojarzy się jej z niczym dobrym. Możliwe, że wobec suczki była stosowana przemoc fizyczna. Boi się gwałtownych ruchów, uniesionych rąk, głośnej mowy. Na szczęście opiekunów już rozpoznaje, nawet wita merdającym ogonem, jednak ciągle woli zachować dystans, mieć możliwość ucieczki.

Braki w socjalizacji i strach przed człowiekiem, to mieszanka, która wymaga od nas bardzo dużo cierpliwości, konsekwencji w postępowaniu, opanowania... jednak to się opłaca. Kiedy widzimy, jak Lusia z tygodnia na tydzień jest coraz bardziej ufna, otwarta wobec nas, to wiemy, że idziemy w dobrym kierunku i musi być tylko lepiej!

Lusia musi trafić do domu z ogrodem. Bez małych dzieci, bez dużego ruchu. Najlepszym rozwiązaniem byliby spokojni ludzie, którzy mogliby Lusi poświęcić dużo czasu, by bez pośpiechu, bez wymuszania czegokolwiek pozwolić jej się zaaklimatyzować. Świetnie by było, jakby do towarzystwa miała jakiegoś spokojnego, przyjaznego psa, który w pewien sposób mógłby być dla niej wsparciem.

W okolicach Krakowa, Olkusza gwarantujemy bezpłatną pomoc behawioralną w pierwszych tygodniach pobytu Lusi w nowym domu.

Jesteśmy pewni, że los uśmiechnie się do Lusi, tak jak ona już uśmiecha się do nas i w końcu będzie mieć prawdziwy dom, gdzie będzie prawdziwie szczęśliwym psem.

Kontakt w sprawie adopcji:

Kasia 606 962 357

info@skrzydlatypies.pl

Pamiętaj!

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu ( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.09.2015 11:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426816
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Lusia młodziutka, zniszczona przez życie suczka labrador - Zdjęcie nr 1Lusia młodziutka, zniszczona przez życie suczka labrador - Zdjęcie nr 2Lusia młodziutka, zniszczona przez życie suczka labrador - Zdjęcie nr 3Lusia młodziutka, zniszczona przez życie suczka labrador - Zdjęcie nr 4Lusia młodziutka, zniszczona przez życie suczka labrador - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)