Razem 258 871 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

W sobotę, 25 lipca, rozdzwoniły się do OTOZ Animals telefony. Osoby dzwoniące prosiły o pomoc dla potrąconego przez samochód psa. Brego trafił do schroniska w Pasłęku. Został uderzony w tył ciała przez jadący samochód, dlatego poruszanie, wstawanie sprawiało psu ból. Ktoś wcześniej głodził go, ponieważ pies był bardzo wychudzony. Miał pokaleczone, pokrwawione opuszki łap, wyrwane pazury. Pies był słaby. Jest bardzo mądry, posłuszny i łagodny. Właściciel zwierzęcia bardzo je skrzywdził. Doprowadził do skraju wyczerpania cudowne, mądre i dostojne stworzenie. Okazało się, że Brego jest psem rodowodowym, jednak były hodowca nie prowadził ewidencji w czasach, gdy go sprzedawał i sam nie poczuwa się do tego, by mu pomóc. Brego boryka się z dysplazją, jednak mimo tego, jest psem żywym i chętnym do zabawy. Ma 9-10 lat. Czy znajdzie się jeszcze dla niego miejsce, w którym spokojnie dożyje do końca swych dni?

Dane kontaktowe:

Kasia- 792 074 136

Basia- 531 680 126

email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.09.2015 19:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 426751
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Brego mądry, łagodny - prawdziwy OWCZAREK NIEMIECKI ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Brego mądry, łagodny - prawdziwy OWCZAREK NIEMIECKI ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Brego mądry, łagodny - prawdziwy OWCZAREK NIEMIECKI ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Brego mądry, łagodny - prawdziwy OWCZAREK NIEMIECKI ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Brego mądry, łagodny - prawdziwy OWCZAREK NIEMIECKI ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)